[ Strona Główna ˇ Wyniki ˇ Pogoda ˇ LinkiCzerwiec 23 2017 22:29:33 ]
{ TopLista }
ZAGŁOSUJ NA MOJĄ STRONKĘ
_ _
{ Nawigacja }
Strona Główna
Galeria
Wyniki
Pogoda
Linki
Szukaj
_ _
{ Online }
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 48
Najnowszy Użytkownik: bartek5
_ _
{ Buttony }
PZHGP 0440 Bystrzyca Kł.

_ _
{ Witamy }
|
|
_ _
{ Losowanie zegara! }
| Dziś 21.06.2017r (środa) o godz 19:00 odbyło się losowanie Zegara Bricon przy komisji w składzie:
Monica Macegoniuk
Mariusz Macegoniuk
Roman Zajączkowski
Kazimierz Pencak
Robert Dymek
Artur Pawlik

losowała Milenka Dymek córka Roberta:) spośród 32 uczestników którzy dostarczyli gołębie na Wspólny Gołębnik.
Zwycięzcą okazał się Paweł Bądkowski!!!
Serdeczne gratulacje!

Dziękuje zainteresowanym za przybycie :)

|
_ _
{ Pierwsze młode Asy :) }
| Link |
_ _
{ lista gołębi }
| Dnia 21.06 (środa) odbędzie się losowanie zegara Bricon dla kolegów z listy którzy dostarczyli gołębie. Losowanie odbędzie się w punkcie sekcji Bystrzyca o godz 19:00. Chętny do losowania zapraszam :) Powodzenia :):):)

Isalski Piotr
PL-0440-17-3301 Płowy
PL-0440-17-3391 Nakrapiany
PL-0440-17-3400 Ciemny

Hyjek Andrzej
PL-0331-17-1402 Ciemny
PL-0331-17-1407 Niebieski
PL-0331-17-1410 Ciemny Pstry

Hyjek Andrzej II
PL-0331-17-1411 Ciemny Pstry

Gadzina Andrzej
PL-0440-17-3509 Niebieski
PL-0440-17-3513 czerwony
PL-0440-17-3533 Nakrapiany Pstry

Michalski Józef
PL-0440-17-3101 Ciemny
PL-0440-17-3103 Ciemny
PL-0440-17-3108 Niebieski

Baszczyszyn-Jakubowski
PL-0331-17-3401 Niebieski Pstry
PL-0331-17-3408 Nakrapiany
PL-0331-17-3444 Niebieski Pstry

Derlaga Ania Jacek
PL-0331-17-502 Niebieski
PL-0331-17-505 Niebieski
PL-0331-17-515 Nakrapiany

Wasilków Dawid Krzysztof
PL-0331-17-718 Nakrapiany
PL-0331-17-719 Niebieski
PL-0331-17-715 Niebieski

Dymek Robert
PL-0440-17-3878 C Pstry
PL-0440-17-3881 Ciemny
PL-0440-17-3883 C Pstry

Kłonowski Piotr
PL-0331-17-161 Niebieski
PL-0331-17-164 Niebieski
PL-0331-17-155 Niebieski

Małkowski Mariusz
PL-0440-17-1987 Niebieski
PL-0440-17-1992 Ciemny
PL-0440-17-1969 Ciemny

Kornel Józef
PL-0440-17-3726 Niebieski
PL-0440-17-3739 Niebieski

Pająkiewicz Marcin
PL-0440-17-7 Niebieski
PL-0440-17-8 Nakrapiany
PL-0440-17-27 Szpak

Bądkowski Paweł
PL-0331-17-953 Nakrapiany
PL-0331-17-962 Ciemny
PL-0331-17-963 Nakrapiany

Rysawy Andrzej
PL-0440-17-6849 Niebieski Pstry

Kajdzik Tomasz
PL-0167-17-7074 Ciemny
PL-0167-17-7078 Nakrapiany
PL-0167-17-7081 Nakrapiany

Kajdzik Tomasz II
PL-0167-17-7093 Niebieski
PL-0167-17-7094 Niebieski
PL-0167-17-7095 Niebieski

Kowal Ryszard
PL-0456-17-3784 Niebieski Pstry
PL-0456-17-3798 Niebieski Pstry
PL-0456-17-3801 Niebieski Pstry

Różanka Racing Team
PL-0440-17-4255 Ciemny
PL-0440-17-4256 Ciemny Pstry
PL-0440-17-4261 Ciemny Pstry

Kudelski Dolek
PL-0225-17-17075 Nakrapiany
PL-0225-17-17078 Nakrapiany
PL-0225-17-17081 Niebieski Pstry

Krawiec Marek
PL-0334-17-766 Niebieski
PL-0334-17-767 Szpak
PL-0334-17-773 Nakrapiany

Pencak Kazimierz
PL-0440-17-4017 Niebieski
PL-0440-17-4018 Niebieski

Łopuch Wiesław
PL-0440-17-3446 Nakrapiany
PL-0440-17-3448 Nakrapiany
PL-0440-17-3450 Nakrapoany

Macegoniuk Monika & Mariusz
PL-0440-17-2622 Nakrapiany
PL-0440-17-6997 Nakrapiany Pstry

Zajączkowski Roman
PL-0440-17-1419 Nakrapiany
PL-0440-17-1429 Nakrapiany

Gryl J & Szkwarek G
PL-0331-17-3304 Niebieski
PL-0331-17-3523 Nakrapiany Pstry
PL-0331-17-3537 Nakrapiany

Dudek Jerzy
PL-0440-17-1837 Ciemny Pstry

Kornel Stanisław
PL-0440-17-4185 Nakrapiany
PL-0440-17-4189 Nakrapiany

Garncarz Andrzej
PL-0438-17-97 Niebieski
PL-0438-17-1272 Ciemno Nakrapiany
FR-17-2300889 Nakrapiany

Garncarz Mariusz
FR-17-230888 Nakrapiany
FR-17-230892 Nakrapiany
FR-17-230893 Ciemno Nakrapiany

Sroka Mariusz
PL-0316-17-6319 Nakrapiany
PL-0316-17-6322 Niebieski

Wójtowicz Waldemar
PL-0330-17-3749 Niebieski
PL-0330-17-3754 Niebieski
PL-0330-17-3756 Niebieski
|
_ _
{ Lista uczestników 2017 }
| 1. Garncarz Andrzej 2szt Lipiny
2. Hyjek Andrzej 3szt. Stary Waliszów
3. Kajdzik Tomasz 3szt Siewierz (Zwycięzca 1 edycji w Finale 2016 1 i 2 Nagroda! )
4. Łopuch Wiesław 3szt Bystrzyca Kłodzka
5. Sroka Mariusz 2szt
6. Garncarz Mariusz 3szt Lipiny
7. Śliz Czesław 3szt Bielawa
8. Kłonowski Piotr 3szt Wolany
9. Pająkiewicz Marcin 3szt Ołdrzychowice Kł. (3 nagroda w Finale 2016! )
10. Macegoniuk M&M 2szt Bystrzyca Kł.
11. Kornel Józef 2szt Wilkanów
12. Kornel Stanisław 2szt Wilkanów
13. Michalski Józef 3szt Bystrzyca Kłodzka
14. Gadzina Andrzej 3szt. Pławnica
15. Isalski Piotr 3szt Bystrzyca Kłodzka
16. Kowal Ryszard 3szt Markowice
17. Koładyński Janusz 3szt
18. Małkowski Mariusz 3szt
19. Ates-Żygadło 3szt Kudowa
20. Koza Henryk 3szt Jaszkowa Dolna
21. Michna Racing Team 3szt Różanka
22. Wasilków Dawid Krzysztof 3szt Radków
23. Kudelski Dolek 3szt Pławnica
24. Pencak Kazimierz 2szt Bystrzyca Kłodzka
25. Derlaga Anna Jacek 3szt Szalejów Dln
26. Koladyński Janusz 2szt Zielonka Pasłęcka
27. Dudek Jerzy 1szt Międzylesie
28. Lekki Krzysztof, Patrycja 3szt Szklarnia
29. Różanka Racing Team 3szt Rózanka
30. Zych Andrzej 3szt
31. Dymek Robert 3szt Bystrzyca Kłodzka
32. Baszczyszyn-Jakubowski 3szt
33. Bądkowski Paweł 3szt Polanica
34. Gryl Jacek 3szt Nowa Ruda
35. Zajączkowski Roman 2szt Międzylesie
|
_ _
{ 2 MISTRZOSTWA GOŁEBI MŁODYCH KOTLINY KŁODZKIEJ 2017R }
| Newsy 2 MISTRZOSTWA GOŁĘBI MŁODYCH KOTLINY KŁODZKIEJ 2017r.

1.Gołebie będą przyjmowane od 20.04.17r do dn.20.05.17r wraz z kartą własności.
2.Gołębie przechodzą na własność organizatora.
3.Kazdy uczestnik chcący wziąć udział we współzawodnictwie, wpłaca wpisowe w wysokości 100zł.
4.Uczestnnik może zgłosić maksymalnie 3 szt. Pod jedną nazwą.
5.Opłata za gołębia wynosi 200zł .
6.Organizator nie bierze udziału we współzawodnictwie.
7.Organizator bierze na siebie opiekę zdrowotną, szczepienia, treningi i suplementy.
8.Odbędzie się od 5 do 7 lotów treningowych z odległości od 5 do 50 km.
9.Odbędą się 3 loty konkursowe i 4 finał.
10. Loty
-20.08 Trzebnica 116 km konkursowy
-27.08 Rawicz 146 km konkursowy
-3.09 Kościan 198 km konkursowy
-10.09 Wałcz 331 km Finał
11. Z pierwszych 3 lotów konkursowych będzie nagradzana pierwsza trójka:
1 konkurs Trzebnica
-1 miejsce 300zł plus puchar i dyplom
-2 miejsce 200zł plus puchar i dyplom
-3 miejsce 100zł plus puchar i dyplom
2 konkurs Rawicz
-1 miejsce 400zł plus puchar i dyplom
-2 miejsce 300zł plus puchar i dyplom
-3 miejsce 200zł plus puchar i dyplom
3 konkurs Kościan
-1 miejsce 500zł plus puchar i dyplom
-2 miejsce 400zł plus puchar i dyplom
-3 miejsce 300zł plus puchar i dyplom
naliczane jest sekundowe i jeżeli np. pierwsze dwa gołębie będą miały ten sam czas to kwota zostanie podzielona po połowie.
12.W locie finałowych będzie nagradzana pierwsza piątka:
-1 miejsce skuter (motorower 50cm) plus puchar i dyplom
-2 miejsce telewizor 50 cali plus puchar i dyplom
-3 miejsce laptop plus puchar i dyplom
-4 miejsce 1000zł plus puchar i dyplom
-5 miejsce 800zł plus puchar i dyplom
13.Do lotu finałowego należy dostarczyć rodowód lub ksero rodziców młodego.
14.Wszystkie nagrody będą obowiązywały przy pełnej obsadzie gołębnika (120szt).
15.Po locie finałowym będzie możliwość wykupienia swoich gołębi w cenie 50zł, z wyjątkiem pierwszych 5 gołębi finałowych które zostaną zaraz po locie poddane licytacji dla wszystkich przybyłych na lot finałowy. Kwota tych gołębi zostanie podzielona 50% hodowca 50% organizator.
16.Pierwszeństwo wykupienia swoich gołębi ma właściciel wychowanego młodego. Jeżeli nie będzie zainteresowany wykupem to może wykupić go inna osoba.
17.Loty odbędą się w w tygodniu w zależności od pogody i żeby nie kolidowało to z lotami oddziałowymi Bystrzyca Kł. Finał odbędzie się (piątek ,sobota, niedziela w zależności od warunków pogodowych, a loty konkursowe nawet w tygodniu. Wszelkie informacje będą dostępne na stronie www.arturpawlik.dbv.pl )
18.Całkowiata pula nagród na loty konkursowe, finał i losowanie zegara wynosi 15 000zł przy 120 gołębiach.
19.Wszyscy uczestnicy którzy opłacą całość zgłoszonych gołębi do 1.05 2017r wezmą udział w losowaniu Zegara Bricon z jedno polową anteną.(mała zmiana pkt 19. Losowanie zegara odbędzie się po zakończeniu przyjmowania gołebi, czyli po 20 maja)
20. Wszelkie informacje będą zamieszczane na stronie www.arturpawlik.dbv.pl
Serdeczni zapraszam wszystkich zainteresowanych do MISTRZOSTWA GOŁĘBI MŁODYCH KOTLINY KŁODZKIEJ 2017r gdzie będzie można sprawdzić swoje gołębie z innymi hodowcami kotliny kłodzkiej , gdzie opieka nad gołębiami będzie dla wszystkich taka sama i czy kilometraż ,położenie, góry, wiatry wschodnie czy zachodnie nie będą miału wpływu na wynik lotu ,bo wszystkie młode będą wracały do jednego gołębnika :)
Zapraszam Mistrzów ,przyszłych Mistrzów jak i kolegów niezrzeszonych :)

Uwaga! Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu!

Serdecznie zapraszam organizator Artur Pawlik tel. 796098266






|
_ _
{ Serdeczne podziękowania! :-) }
| Serdecznie chciałem podziękować wszystkim uczestnikom którzy uczestniczyli w Mistrzostwach Gołębi Młodych Kotliny Kłodzkiej za odwagę i zaufanie.Gratuluję wszystkim zwycięzcom.Myślę że mogą być dumni ze swoich gołębi które pomimo dwóch ciężkich lotów przetrwały i wygrały z innym dobrymi gołębiami :-).Wszystkie nagrody niebawem zostaną sfinalizowane. Dziękuję wszystkim koleżanką i kolegom którzy bezinteresownie pomagali w koszowaniu gołębi .Dziękuję Monice i Mariuszowi Macegoniuk, Piotrkowi Isalskiemu, Kazikowi Pencakowi i inny którzy w mniejszym czy większym stopniu przyczynili się do dobrej organizacji tej zabawy :-) Dziękuję i serdecznie pozdrawiam :-) Dobry Lot!!!! |
_ _
{ Serie lotowe w 2015 r }
| Loty gołebi dorosłych

II V-ce MISTRZ z "50"
II V-ce MISTRZ z 10/5
II V-ce MISTRZ z ilosci

Kat-GMP MISTRZ
Kat-A II V-ce MISTRZ
Kat-B II V-ce MISTRZ
Kat-C II V-ce MISTRZ
Kat-D II V-ce MISTRZ
Kat-M I V-ce MISTRZ
Kat-Roczne II V-ce MISTRZ


1,3,7,8,9 lotnik oddziału
3 lotnik roczny oddziału

Polkowice 141 km 104/81 konk 13,36,49,62,64,69,69,71,74,77,77,92,93,,, 3117 goł
Zielona Góra 197 km 94/80 konk 35,37,39,41,41,43,47,80,82,84,89,97,,, 3155 goł
Skwierzyna 269 km 95/68 konk 38,39,47,64,71,73,76,94,99,,, 2871 goł
Pyrzyce 339 km 95/79 konk 16,17,18,19,24,45,48,56,60,62,63,87,92,95,97,,, 2775 goł
Cele I 527 km 60/29 konk 55,60,68,79,86,87,,,1676 goł
Pyrzyce II 339 km 76/34 konk 24,25,30,31,33,34,36,37,48,54,61,63,71,72,72,74,81,82,88,,,1841 goł
Cele II 527 km 34/16 konk 11,12,18,20,21,36,39,43,44,68,78,,,676 goł
Cele III 527 km 44/27 konk 13,15,25,26,27,37,41,42,43,46,60,68,71,74,76,79,91,92,93,95,,,466 goł
Oranienburg I 359 km 51/41 konk 22,43,44,52,53,63,78,86,95,96,97,98,,,1159 goł
Emden I 733 km 31/18 konk 10,11,16,19,24,41,42,49,55,67,72,76,96,,,541 goł
Zielona Góra 197 km 51/44 konk 23,36,45,46,53,65,68,70,71,72,74,75,77,82,84,87,88,94,95,99,,,1104 goł
Emden II 733 km 29/24 konk 1,5,7,20,26,29,31,36,37,39,54,64,73,84,93,95,,,527 goł
Oranienburg II 359 km 29/21 konk 9,16,25,38,45,49,52,67,71,88,,,707 goł
Emden III 733 km 19/16 konk 20,21,33,34,39,40,43,44,56,61,65,68,71,72,78,,293 goł

Loty gołebi młodych

I V-ce MISTRZ z "40"tki
I V-ce MISTRZ z ilości

Kat-A gołębi młodych II V-ce MISTRZ

Chojnów 121 km 83/44 konk 17,75,77,80,83,,,2655 goł
Szprotawa 159 km 47/24 konk 13,15,21,22,24,26,64,78,,,1179 goł
Krosno Odrzańskie 224 km 40/29 konk 17,19,20,21,31,44,46,47,70,82,86,87,94,95,96,,,843 goł
Słubice 267 km 39/27 konk 14,17,18,28,29,32,33,34,37,53,55,56,57,58,59,65,69,81,92,94,,,650 goł
|
_ _
{ Serie Lotowe w 2014 r }
| Loty gołębi dorosłych

I Przodownik z "50" tki
I Przodownik z ilosci

5,10 Lotnik oddziału

Chocianów 133 km 82/53 konk 18,21,43,72,98... 2898 g
Zielona Góra 197 km 76/61 konk 6,7,7,10,31,33,34,36,37,39,59,63,79,81,83,87,87,90,92,97,98... 2649 g
Słubice 268 km 74/58 konk 45,46,51,67,87,90,95,96... 2569 g
Słubice II 268 km 37/22 konk 1,19,62,94,95,98...1932 g
Oranienburg 359 km 69/57 konk 12,13,13,15,16,17,18,18,21,31,35,36,37,41,47,83,85,85,89,91... 2229 g
Munster 535 km 53/31 konk 5,7,14,17,36,41,42,45,46,59,68,70,83,88,99...1540 g
Oranienburg II 359 km 63/34 konk 13,14,19,20,29,33,44,53,54,60,71,79,92...1846 g
Munster II 535 km 55/27 konk 8,11,36,53,61,91,97...1091 g
Oranienburg III 359 km 51/20 konk 44,46,52,80,86,97... 1256 g
Bad Nenndorf 587 km 18/6 konk 71,83,87... 587 g
Oranienburg IV 359 km 52/38 konk 23,24,24,42,51,52,53,57,63,64,70,85,86,93...1231 g
Emden 733 km 22/12 konk 14,21,38,58,81,94,95,97...596 g
Munster III 535 km 28/13 konk 5,34,51,56,77,83,88,90... 713 g
Emden II 733 km 16/5 konk 15,33,43,45,76...304 g
|
_ _
{ AWARIA IMAGESHECK!!! }
| Witam !
Wystąpił problem z programem imagesheck, w skutek czego nie można obejrze całej galerii!
Mam nadzieje że to nie potrwa długo i wszystko wróci do normy. Za problem przepraszam.
Pozdrawiam Artur
|
_ _
{ moja samiczka o nr PL-0440-13-5530 w locie Finałowym z 449 km zajęła 3 miejsce! :) }
| Użytkownicy |
_ _
{ Serie Lotowe w 2013r }
| Newsy
Loty gołębi dorosłych II Przodownik (z ilości)
Loty gołębi dorosłych II Przodownik (z 50 tki)
Kat-A II Przodownik
Kat-B III Przodownik
Kat-Roczne I v-ce MISTRZ

2 lotnik oddziału 13/13k
2,3,5,9 Roczniak oddziału

2 Lotnik Okręgu w Kat- Wyczyn z Roku
4 Lotnik Okręgu w Kat-G Roczne
4 Lotnik Okręgu w Kat- Olimp Sport B
5 lotnik Okręgu w Kat- Olimp Wyczyn za 2 lata
5 Lotnik Okręgu w Kat-Olimp. Sport D
8 Lotnik Okręgu w Kat-G Roczne


Loty gołębi młodych II v-ce MISTRZ ( z ilości)
Loty gołębi młodych IV Prozodownik (z 40tki)

Kategoria A gołębi młodych III Przodownik
I lotnik młody oddziału


Chocianów 133 km 62/32 konk. 17,18,19,20,24,27,34,41,50,53,58,60,62,67... 2790 goł.
Chocianów II 133 km 59/37 konk. 4,5,5,53,60,85,88,...2745 goł
Nowa Sól 182 km 55/34 konk. 14,15,62,64,67,76,95,97,...2744 goł.
Beelitz 334 km 57/ 21 konk. 50,63,135,191,220,...2767 goł
Oranienburg I 359 km 38/21 konk. 41,76,91,99,,, 1447 goł.
Oranienburg II 359 km 41/22 konk 6,17,68,75,76,... 1647 goł.
Munster 535 km 27/8 konk 78,79,99,... 1023 goł
Oranienburg III 359 km 41/30 konk 5,7,8,26,28,45,49,67,82,84,91... 1549 goł
Munster 535 km 42/18 konk 17,21,54,58,59,72,90,94...1032 goł
Oranienburg IV 359 km 42/29 4,10,11,12,28,30,30,32,33,34,35,36,38,39,40,44... 1388 goł
Emden 733 km 21/4 konk 12,27,49,94. 787 goł
Oranienburg V 359 km 38/29 konk 2,3,12,18,24,34,35,51,53,54,56,62,63,... 1025 goł
Emden 733 km 9/5 konk 6,9,21,53,84, 462 goł
|
_ _
Strona 1 z 2 1 2 >
{ Kontakt }
tel. 796098266
_ _

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie