[ Strona Główna ˇ Wyniki ˇ Pogoda ˇ LinkiWrzesień 20 2017 09:14:15 ]
{ TopLista }
ZAGŁOSUJ NA MOJĄ STRONKĘ
_ _
{ Nawigacja }
Strona Główna
Galeria
Wyniki
Pogoda
Linki
Szukaj
_ _
{ Online }
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 48
Najnowszy Użytkownik: bartek5
_ _
{ Buttony }
PZHGP 0440 Bystrzyca Kł.

_ _
{ Witamy }
|
|
_ _
{ Podsumowanie Mistrzostw gołębi młodych Kotliny Kłodzkiej }
| Witam!
Chciałem serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom którzy wzięli udział w 2 Mistrzostwach gołębi młodych Kotliny Kłodzkiej.
Gratuluję wszystkim zwycięzcom!
Bardzo żałuję 3 lotu konkursowego. Nie mam pojęcia co było przyczyną tak wielkich strat.
Dziękuję kolegom za pomoc w koszowaniu.
Dziękuję koledze Damianowi Winiarskiemu z Firmy PATRON, za zasponsorowanie 3 zestawów paczek produktów za poszczególne nagrody w locie finałowym.

Wszystkie nagrody będą zfinalizowane do końca września.

Serdecznie pozdrawiam Artur Pawlik
|
_ _
{ Finał start 7:10 }
| Witam serdecznie!
Start godz 7:10!
W Finale wzięło udział 20 mlodych
Pogodnie i silny wiatr przeciwny.
Życzę powodzenia i szczęścia wszystkim uczestnikom biorących udział w Finale.
Prócz pierwszych 5 nagród pieniężnych dodatkowo będą 3 zestawy produktów z firmy Patron za miejsce 6,8,10.
Za 7 i 9 miejsce będą do wygrania młode z mojej hodowli.

Dobry Lot.!
1.PL-0225-17-17075 12.59.54 Kudelski Dolek
2.PL-0440-17-3509 12.59.57 Gadzina Andrzej
3.PL-0331-17-1402 13.00.02 Hyjek Andrzej

4.PL-0440-17-1987 -13.28.28 Małkowski Mariusz
5.PL-0440-17-4189 14.05.59 Kornel Stanisław
6.PL-0440-17-8 14.09.45 Pająkiewicz Marcin
7.PL-0330-17-3749 15.06.21 Wójtowicz Waldemar
8.PL-0331-17-715 15.11.26 Wasylkow D&K
9.PL-0456-17-3798 16.04.38 Kowal Ryszard
10.PL-0331-17-3537 16.17.24 Gryl-Szkwarek
11.PL-0440-17-3391 16.41.35 Isalski Piotr
12.PL-0331-17-3523 16.59.52 Gryl-Szkwarek
13.PL-0331-17-161 17.04.24 Kłonowski Piotr
14.PL-0440-17-3450 2d 16.17.38 Łopuch Wiesław
15.PL-0440-17-1429 4d Zajączkowski Roman

Doleciały:
PL-0440-17-7 Pająkiewicz Marcin
PL-0225-17-17081 Kudelski Dolek
PL-0334-17-767 Krawiec Marek
|
_ _
{ Finał! Wałcz 330 km }
| Witam serdecznie!
Informuję że lot finałowy z miejscowości Wałcz 330 km, odbędzie się w sobotę 09.09.17r
Zapraszam wszystkich chętnych uczestników jak i gości na Finał!!
Dla uczestników będzie poczęstunek w postaci smażonych kiełbasek z grila jak i napoje różnego rodzaju :)
Serdecznie zapraszam :)

|
_ _
{ 3 lot konkursowy Kościan 200km }
| 3 Lot konkursowy z miejscowości Kościan, odbędzie się dn. 31.08,17r (czwartek)
Zakoszowano 56 gołębi. Jeden młody został w domu kol. Piotrka Kłonowskiego PL-0331-17-161 który wrócił 29.08

Start: godz 6:15! Dobry Lot! Pogoda słonecznie. Po trasie silny wiatr w dziób.
1.PL-0331-17-715 11.00.51 Wasylkow D&K
2.PL-0330-17-3749 11.39.37 Wójtowicz Waldemar
3.PL-0440-17-4017 12.44.05 Pencak Kazimierz
4.PL-0440-17-1987 13.37.45 Małkowski Mariusz
5.PL-0331-17-3523 14.05.33 Gryl-Szkwarek
6.PL-0440-17-4189 14.45.17 Kornel Stanisław
7.PL-0440-17-1429 15.27.18 Zajączkowski Roman
8.PL-0456-17-3798 16.54.19 Kowal Ryszard
9.PL-0225-17-17075 17.26.10 Kudelski Dolek
10.PL-0331-17-3537 2d 11.09.11 Gryl-Szkwarek
11.PL-0331-17-1402 2d 11.21.47 Hyjek Andrzej
12.PL-0440-17-6997 2d 13.07.26 Macegoniuk M&M
13.PL-0440-17-3450 2d 14.29.27 Łopuch Wiesław
14.PL-0440-17-3509 2d 16.29.46 Gadzina Andrzej
15.PL-0440-17-4255 3d 8.27.56 Różanka Racing Team
16.PL-0440-17-3391 3d 13.32.50 Isalski Piotr
17.PL-0440-17-8. 05.09.17r Pająkiewicz Marcin
18.PL-0440-17-1969. 05.09.17r Małkowski Mariusz

Witam ... dzisiejszy lot okazał się katastrofalny nie mam pojęcia z jakiego powodu...
Młode były w 100% zdrowe i bardzo dobrze przygotowane do tego lotu który zapowiadano pod wiatr...
Młode super odeszły bez kółka w kierunku domu przy bardzo dobrej i słonecznej pogodzie
Nie znam odpowiedzi dlaczego ten lot okazał się katastrofalnym dzisiejszego dnia... brak mi słów...
|
_ _
{ 2 lot konkursowy Rawicz 146km }
| W czwartek 24.08 odbędzie się 2 lot konkursowy z miejscowości Rawicz 146km.
Zakoszowano 56szt. Jeden młody został w domu ze względu na słabą kondycję. Kol. Józefa Kornela.

Start godz 6:45 Dobry Lot!

1.PL-0440-17-4017 9.07.54 Pencak Kazimierz
2.PL-0331-17-719 9.07.56 Wasylkow D&K
3.PL-0334-17-767 9.07.57 Krawiec Marek

4.FR-17-230893 9.07.59 Garncarz Mariusz
5.PL-0316-17-6319 9.08.02 Sroka Mariusz
6.PL-0331-17-1407 9.08.05 Hyjek Andrzej
7.PL-0331-17-715 9.08.06 Wasylkow D&K
8.PL-0440-17-3400 9.08.06 Isalski Piotr
9.PL-0331-17-3408 9.08.08 Baszczyszyn-Jakubowski
10.PL-0331-17-962 9.08.11 Bądkowski Paweł
11.PL-0167-17-7094 9.08.13 Kajdzik Tomasz
12.PL-0440-17-3391 9.08.14 Isalski Piotr
13.PL-0440-17-3450 9.08.16 Łopuch Wiesław
14.PL-0331-17-3523 9.08.18 Gryl-Szkwarek
15.PL-0440-17-3509 9.08.19 Gadzina Andrzej
16.PL-0440-17-4018 9.08.19 Pencak Kazimierz
17.PL-0167-17-7095 9.08.22 Kajdzik Tomasz
18.PL-0440-17-3103-9.08.22 Michalski Józef
19.PL-0331-17-502 9.08.27 Derlaga Ania Jacek
20.PL-0334-17-773 9.08.29 Krawiec Marek
21.PL-0440-17-3101 9.08.34 Michalski Józef
22.PL-0440-17-3878 9.08.34 Dymek Robert
23.PL-0438-17-97 9.08.37 Garncarz Andrzej
24.PL-0440-17-7 9.08.38 Pająkiewicz Marcin
25.PL-0456-17-3801 9.08.41 Kowal Ryszard
26.PL-0225-17-17081 9.08.43 Kudelski Dolek
27.PL-0334-17-766 9.08.45 Krawiec Marek
28.PL-0331-17-1410 9.08.49 Hyjek Andrzej
29.PL-0331-17-155 9.08.50 Kłonowski Piotr
30.PL-0331-17-953 9.08.58 Bądkowski Paweł
31.PL0440-17-3448 9.09.57 Łopuch Wiesław
32.PL-0331-17-515 9.09.58 Derlaga Ania Jacek
33.PL-0440-17-3881 9.10.01 Dymek Robert
34.PL-0167-17-7074 9.10.04 Kajdzik Tomasz
35.PL-0331-17-1402 9.10.06 Hyjek Andrzej
36.PL-0440-17-4255 9.10.08 Różanka Racing Team
37.PL-0440-17-4189 9.10.14 Kornel Stanisław
38.PL-0167-17-7081 9.10.19 Kajdzik Tomasz
39.PL-0440-17-1987 9.12.56 Małkowski Mariusz
40.PL-0330-17-3749 9.13.00 Wójtowicz Waldemar
41.PL-0440-17-1837 9.13.10 Dudek Jerzy
42.PL-0331-17-164 9.15.20 Kłonowski Piotr
43.PL-0456-17-3784 9.15.54 Kowal Ryszard
44.PL-0440-17-6997 9.18.30 Macegoniuk M&M
45.PL-0440-17-3108 9.20.34 Michalski Józef
46.PL-0440-17-4256 9.22.43 Różanka Racing Team
47.PL-0456-17-3798 9.22.46 Kowal Ryszard
48.PL-0331-17-3537 9.22.56 Gryl-Szkwarek
49.PL-0331-17-3444 9.24.19 Baszczyszyn-Jakubowski
50.PL-0225-17-17075 9.34.46 Kudelski Dolek
51.PL-0440-17-1969 9.35.00 Małkowski Mariusz
52.PL-0440-17-8 9.35.04 Pająkiewicz Marcin
53.PL-0167-17-7093 9.56.31 Kajdzik Tomasz
54.PL-0440-17-2622 10.07.58 Macegoniuk M&M
55.PL-0440-17-1429 11.04.32 Zajączkowski Roman
|
_ _
{ 1 lot konkursowy Trzebnica 116 km 17.08.2017r }
| W czwartek 17.08 odbędzie się 1 lot konkursowy z miejscowości Trzebnica 116 km
Zakoszowano 69 gołębi 1 młody został w domu ze względu na słąbą kondycje.
Chętnych zapraszam na przylot :)
Życzę szczęścia :)
Dobry Lot!!!

Z powodu mgły start jest opóźniony


start godz: 8:30! Dobry Lot.!

1.PL-0334-17-767 11.06.55 Krawiec Marek
2.PL-0331-17-719 11.06.58 Wasylkow D&K
3.PL-0316-17-6322 11.06.59 Sroka Mariusz

4.PL-0167-17-7094 11.07.00 Kajdzik Tomasz
5.PL-0440-17-3450 11.07.01 Łopuch Wiesław
6.PL-0440-17-7 11.07.02 Pająkiewicz Marcin
7.PL-0331-17-715 11.07.04 Wasylkow D&K
8.PL-0331-17-502 11.07.06 Derlaga Ania Jacek
9.PL-0331-17-3523 11.07.07 Gryl-Szkwarek
10.PL-0440-17-3391 11.07.09 Isalski Piotr
11.FR-17-230893 11.07.10 Garncarz Mariusz
12.PL-0440-17-2622 11.07.12 Macegoniuk M&M
13.PL-0440-17-3103 11.07.12 Michalski Józef
14.PL-0331-17-164 11.07.13 Kłonowski Piotr
15.PL-0440-17-3878 11.07.15 Dymek Robert
16.PL-0334-17-766 11.07.17 Krawiec Marek
17.PL-0331-17-3408 11.07.18 Baszczyszyn-Jakubowski
18.PL-0438-17-97 11.07.20 Garncarz Andrzej
19.PL-0440-17-4018 11.07.21 Pencak Kazimierz
20.PL-0456-17-3801 11.07.23 Kowal Ryszard
21.PL-0331-17-155 11.07.24 Kłonowski Piotr
22.PL-0330-17-3749 11.07.25 Wójtowicz Waldemar
23.PL-0334-17-773 11.07.26 Krawiec Marek
24.PL-0316-17-6319 11.07.27 Sroka Mariusz
25.PL-0331-17-953 11.07.29 Bądkowski Paweł
26.PL-0167-17-7095 11.07.35 Kajdzik Tomasz
27.PL-0331-17-1407 11.07.35 Hyjek Andrzej
28.PL-0440-17-1987 11.07.36 Małkowski Mariusz
29.PL-0440-17-1837 11.07.37 Dudek Jerzy
30.PL-0331-17-1410 11.07.41 Hyjek Andrzej
31.PL-0167-17-7081 11.07.43 Kajdzik Tomasz
32.PL-167-17-7074 11.08.45 Kajdzik Tomasz
33.PL-0440-17-3101 11.08.48 Michalski Józef
34.PL-0331-17-515 11.08.49 Derlaga Ania Jacek
35.PL-0440-17-3448 11.08.51 Łopuch Wiesław
36.PL-0332-17-1402 11.08.51 Hyjek Andrzej
37.PL-0225-17-17081 11.08.53 Kudelski Dolek
38.PL-0440-17-1969 11.08.55 Małkowski Mariusz
39.PL-0440-17-4189 11.18.06 Kornel Stanisław
40.PL-0440-17-3400 11.22.36 Isalski Piotr
41.PL-0440-17-6997 12.04.13 Macegoniuk M&M
42.PL-0167-17-7093 12.08.27 Kajdzik Tomasz
43.PL-0440-17-4256 12.32.53 Różanka Racing Team
44.PL-0440117-4255 12.36.16 Różanka Racing Team
45.PL-0440-17-3509 13.06.41 Gadzina Andrzej
46.PL-0331-17-3444 14.14.00 Baszczyszyn-Jakubowski
47.PL-0225-17-17075 14.36.09 Kudelski Dolek
48.PL-0331-17-962 14.36.44 Bądkowski Paweł
49.PL-0440-17-1429 15.00.09 Zajączkowski Roman
50.PL-0440-17-3881 15.58.07 Dymek Robert
51.PL-0440-17-3108 17.48.58 Michalski Józef
52.PL-0440-17-3739 2d 6.01.10 Kornel Józef
53.PL-0331-17-3537 2d 7.31.27 Gryl-Szkwarek
54.PL-0440-17-8 2d 9.30.14 Pająkiewicz Marcin
55.PL-0456-17-3798 2d 10.54.05 Kowal Ryszard
56.PL-0440-17-4017 2d 14.49.26 Pencak Kazimierz
|
_ _
{ Nagrody przy obsadzie 84szt zapisanych młodych }
| Nagrody jakie będą obowiązywały przy obsadzie 84szt zgłoszonych gołębi.
Całkowita pula na nagrody z losowaniem zegara wynosi 10500zł

Odbędą się 3 loty konkursowe i 4 finał.

Trzebnica 116 km konkursowy
Rawicz 146 km konkursowy
Kościan 198 km konkursowy
Wałcz 331 km Finał

Z pierwszych 3 lotów konkursowych będzie nagradzana pierwsza trójka:
1 konkurs Trzebnica
-1 miejsce 200zł plus puchar i dyplom
-2 miejsce 150zł plus puchar i dyplom
-3 miejsce 100zł plus puchar i dyplom
2 konkurs Rawicz
-1 miejsce 200zł plus puchar i dyplom
-2 miejsce 150zł plus puchar i dyplom
-3 miejsce 100zł plus puchar i dyplom
3 konkurs Kościan
-1 miejsce 300zł plus puchar i dyplom
-2 miejsce 200zł plus puchar i dyplom
-3 miejsce 100zł plus puchar i dyplom
naliczane jest sekundowe i jeżeli np. pierwsze dwa gołębie będą miały ten sam czas to kwota zostanie podzielona po połowie.
3. W locie finałowych będzie nagradzana pierwsza piątka:
-1 miejsce 3000 plus puchar i dyplom
-2 miejsce 2000i plus puchar i dyplom
-3 miejsce 1000 plus puchar i dyplom
-4 miejsce 800zł plus puchar i dyplom
-5 miejsce 700zł plus puchar i dyplom

Dodatkowo będą 3 nagrody (zestawy produktów) którę ufundował kol. Damian Winiarski z Firmy Patron
Dodatkowo w finale do wygrania będą młode za poszczególne wyznaczone miejsca.
1 lot konkursowy prawdopodobnie odbędzie się w czwartek 17.08.2017r
chętnych zapraszam do koszowania
stan gołębnika na dziś to 70szt.


Serdecznie pozdrawiam Artur Pawlik









|
_ _
{ 5 Lot treningowy Wilkòw Wielki 53 km }
| W sobotę odbędzie się 5 Lot treningowy z miejsciwosci Wilkòw Wielki 53km.

Start godz:7.00

1.PL-0440-17-3108 7.51.57 Michalski Józef
2.PL-0331-17-502 7.52.07 Derlaga Ania Jacek
3.PL-0331-17-962 7.52.12 Bądkowski Paweł
4.PL-0225-17-17075 7.52.16 Kudelski Dolek
5.PL-0331-17-3523 7.52.17 Gryl-Szkwarek
6.PL-0440-17-2622 7.52.21 Macegoniuk M&M
7.PL-0316-17-6322 7.52.23 Sroka Mariusz
8.PL-0440-17-3881 7.52.25 Dymek Robert
9.PL-0440-17-6997 7.52.27 Macegoniuk M&M
10.FR-17-230893 7.52.29 Garncarz Mariusz
11.PL-0440-17-1429 7.52.31 Zajączkowski Roman
12.PL-0331-17-3401 7.52.34 Baszczyszyn-Jakubowski
13.PL-0440-17-3391 7.52.36 Isalski Piotr
14.PL-0331-17-3444 7.52.39 Baszczyszyn-Jakubowski
15.PL-0331-17-1402 7.52.42 Hyjek Andrzej
16.PL-0440-17-3101 7.52.47 Michalski Józef
17.PL-0167-17-7094 7.52.51 Kajdzik Tomasz
18.PL-0456-17-3798 7.52.55 Kowal Ryszard
19.PL-0440-17-4255 7.53.57 Różanka Racing Team
20.PL-0331-17-3408 7.54.07 Baszczyszyn-Jakubowski
21.PL-0331-17-515 7.54.23 Derlaga Ania Jacek
22.PL.-0440+17-4189 7.54.32 Kornel Stanisław
23.PL-0331-17-505 7.54.34 Derlaga Ania Jacek
24.PL-0440-17-3301 7.54.53 Isalski Piotr
25.PL-0330-17-3749 7.54.59 Wójtowicz Waldemar
26.PL-0440-17-3448 7.56.02 Łopuch Wiesław
27.PL-0331-17-1410 7.56.16 Hyjek Andrzej
28.PL-0331-17-164 7.56.23 Kłonowski Piotr
29.PL-0225-17-17081 7.56.28 Kudelski Dolek
30.PL-0440-17-3400 7.56.35 Isalski Piotr
31.PL-0167-17-7095 7.56.37 Kajdzik Tomasz
32.PL-0316-17-6319 7.56.42 Sroka Mariusz
33.PL-0456-17-3801 7.56.54 Kowal Ryszard
34.PL-0167-17-7093 7.56.57 Kajdzik Tomasz
35.PL-0440-17-3509 7.57.00 Gadzina Andrzej
36.PL-0331-17-719 7.57.01 Wasylkow D&K
37.PL-0167-17-7074 7.57.03 Kajdzik Tomasz
38.PL-0331-17-161 7.57.05 Kłonowski Piotr
39.PL-0331-17-3304 7.57.19 Gryl-Szkwarek
40.PL.-0440-17-7 7.57.20 Pająkiewicz Marcin
41.PL-0440-17-1969 7.57.23 Małkowski Mariusz
42.PL-0331-17-155 7.57.27 Kłonowski Piotr
43.PL-0440-17-3878 7.57.32 Dymek Robert
44.PL-0334-17-773 7.57.36 Krawiec Marek
45.PL-0334-17-766 7.57.39 Krawiec Marek
46.PL-0440-17-4018 7.57.52 Pencak Kazimierz
47.PL-0334-17-767-7.57.53 Krawiec Marek
48.DV-5271-17-1652 7.57.57 Wasylkow D&K
49.PL-0440-17-1837 7.58.24 Dudek Jerzy
50.PL-0440-17-1987 7.58.28 Małkowski Mariusz
51.PL-0331-17-715 7.58.30 Wasylkow D&K
52.PL-0331-17-3537 7.58.38 Gryl-Szkwarek
53.PL-0440-17-8 7.58.40 Pająkiewicz Marcin
54.PL-167-17-7081 7.59.05 Kajdzik Tomasz
55.PL-0331-17-953 7.59.23 Bądkowski Paweł
56.PL-0440-17-3739 7.59.28 Kornel Józef
57.PL-0440-17-3103 7.59.44 Michalski Józef
58.PL-0450-17-4256 8.03.19 Różanka Racing Team
59.PL-0331-17-963 8.04.49 Bądkowski Paweł
60.PL-0440-17-3513 8.29.52 Gadzina Andrzej
61.PL-0440-17-3815 8.36.24 Dymek Robert
62.PL-0440-17-3450 8.58.12 Łopuch Wiesław
63.PL-0440-17-4017 9.15.52 Pencak Kazimierz
64.PL-0440-17-4261 9.16.21 Różanka Racing Team
65.PL0440-17-6849 9.16.34 Rysawy Andrzej
66.PL-0438-17-97 Nie odbiło na antenie, był w grupie do 8 rano.
67.PL-0440-17-3726 19.21.37 Kornel Józef

Doleciał młody PL-0456-17-3784

2 młode zostały w domu
PL-0331-17-1407
FR-17-280889
|
_ _
{ 4 lot treningowy Kluczowa koło Ząbkowic Śl. 40 km }
| W sobotę 5.08. odbędzie się 4 lot treningowy z odległości 40 km.

Start godz 6:00

1.PL-0440-17-4256 6.57.05 Różanka Racing Team
2.PL-0440--17-33016.57.17 Isalski Piotr
3.PL-0330-17-3749 6.57.27 Wójtowicz Waldemar
4.PL-0440-17-3881 7.00.02 Dymek Robert
5.PL-0331-17-1410 7.08.02 Hyjek Andrzej
6.PL-0331-17-505 7.24.08 Derlaga Ania Jacek
7.FR-17-230893 7.52.34 Garncarz Mariusz
8.PL-0440-17-3513 7.52.37 Gadzina Andrzej
9.PL-0440-17-6997 8.19.34 Macegoniuk M&M
10.PL-0167-17-7074 8.20.31 Kajdzik Tomasz
11.PL-0440-17-8 8.27.57 Pająkiewicz Marcin
12.PL-0331-17-715 8.43.26 Wasylkow D&K
13.PL-0440-17-3726 9.03.21 Kornel Józef
14.PL-0440-17-4255 9.03.25 Różanka Racing Team
15.DV-5271-17-1652 9.03.28 Wasylkow D&K
16.PL-0331-17-962 9.06.23 Bądkowski Paweł
17.PL-0440-17-3739 9.08.08 Kornel Józef
18.PL-0440-17-3108 9.09.10 Michalski Józef
19.PL-0440-17-4018 9.13.02 Pencak Kazimierz
20.PL-0331-17-1402 9.13.05 Hyjek Andrzej
21.PL-0440-17-3509 9.13.06 Gadzina Andrzej
22.PL-0331-17-3408 9.13.07 Baszczyszyn-Jakubowski
23.PL-0316-17-6319 9.13.08 Sroka Mariusz
24.PL-0331-17-963 9.13.11 Bądkowski Paweł
25.PL-0331-17-953 9.13.13 Bądkowski Paweł
26.PL-0331-17-3401 9.13.14 Baszczyszyn-Jakubowski
27.PL-0440-17-4189 9.13.16 Kornel Stanisław
28.PL-0440-17-2622 9.13.19 Macegoniuk M&M
29.PL-0456-17-3801 9.13.20 Kowal Ryszard
30.PL-0167-17-7095 9.13.22 Kajdzik Tomasz
31.PL-0331-17-164 9.13.24 Kłonowski Piotr
32.PL-0316-17-6322 9.18.26 Sroka Mariusz
33.PL-0334-17-767 9.29.39 Krawiec Marek
34.PL-0331-17-719 9.29.41 Wasylkow D&K
35.PL-0440-17-7 9.29.42 Pająkiewicz Marcin
36.PL-0331-17-155 9.29.43 Kłonowski Piotr
37.PL-0331-17-3537 9.32.28 Gryl-Szkwarek
38.PL-0440-17-1987 9.37.23 Małkowski Mariusz
39.PL-0440-17-3448 9.42.08 Łopuch Wiesław
40.PL-0334-17-766 9.43.58 Krawiec Marek
41.PL-0331-17-161 9.44.01 Kłonowski Piotr
42.PL-0334-17-773 9.44.03 Krawiec Marek
43.PL-0167-17-7094 9.44.09 Kajdzik Tomasz
44.PL-0456-17-3798 9.46.13 Kowal Ryszard
45.PL-0440-17-1837 9.46.29 Dudek Jerzy
46.PL-0225-17-17081 9.50.27 Kudelski Dolek
47.PL-0331-17-3444 9.55.44 Baszczyszyn-Jakubowski
48.PL-0440-17-3878 10.09.50 Dymek Robert
49.PL-0167-17-7081 10.09.57 Kajdzik Tomasz
50.PL-0167-17-7093 10.11.12 Kajdzik Tomasz
51.PL-0331-17-502 10.13.58 Derlaga Ania Jacek
52.PL-0440-17-1429 10.27.32 Zajączkowski Roman
53.PL-0438-17-97 10.28.10 Garncarz Andrzej
54.PL-0331-17-3304 10.33.32 Gryl-Szkwarek
55.PL-0440-17-3103 10.37.32 Michalski Józef
56.PL-0440-17-3400 11.03.56 Isalski Piotr
57.PL-0225-17-17075 13.01.56 Kudelski Dolek
58.PL-0440-17-3450 14.21.20 Łopuch Wiesław
59.PL-0440-17-3391 15.10.29 Isalski Piotr
60.PL-0440-17-3815 16.31.37 Dymek Robert
61.PL-0440-17-3101 16.49.40 Michalski Józef
62.PL-0440-17-1969 17.12.11 Małkowski Mariusz
63.PL-0440-17-4261 2d 8.58.38 Różanka Racing Team
64.PL-0331-17-3523 2d 9.07.00 Gryl-Szkwarek
65.PL-0331-17-1407 3d Hyjek Andrzej
66.FR-17-230889 4d Garncarz Andrzej

3 młode zostały w domu
PL-0331-17-515 Derlaga Ania Jacek
PL-0440-17-4017 Pencak Kazimierz
PL-0440-17-6849 Rysawy Andrzej
|
_ _
{ 3 lot treningowy Ścinawka Dolna 23 km }
| Jutro 1.08 odbędzie się 3 lot treningowy z miejsciwosci Ścinawka Dolna

Start godz 5:40
Po minucie od wypuszczenia w stado uderzył Jastrząb i poniósł 1 gołębia w Lasek.

1.PL-0331-17-3304 7.07.13 Gryl-Szkwarek
2.PL-0334-17-767 7.09.50 Krawiec Marek
3.PL-0440-17-3815 7.09.51 Dymek Robert
4.PL-0440-17-7 7.09.53 Pająkiewicz Marcin
5.PL-0167-17-7095 7.09.55 Kajdzik Tomasz
6.PL-0331-17-719 7.09.52 Wasylkow D&K
7.PL-0440-17-3108 7.09.59 Michalski Józef
8.PL-0440-17-3448 7.10.01 Łopuch Wiesław
9.PL-0331-17-3408 7.10.02 Baszczyszyn-Jakubowski
10.PL-0225-17-17075 7.10.03 Kudelski Dolek
11.PL-0331-17-1402 7.10.05 Hyjek Andrzej
12.PL-0438-17-1272 7.10.07 Garncarz Andrzej
13.PL-0440-17-27 7.10.09 Pająkiewicz Marcin
14.PL-0331-17-161 7.10.10 Kłonowski Piotr
15.PL-0167-17-7078 7.10.12 Kajdzik Tomasz
16.PL-0331-17-502 7.10.13 Derlaga Ania Jacek
17.PL-0440-17-3400 7.10.15 Isalski Piotr
18.PL10440-17-1429 7.1016 Zajączkowski Roman
19.PL0440-17-3509 7.10.17 Gadzina Andrzej
20.PL-0456-17-3801 7.10.19 Kowal Ryszard
21.PL.0331-17-773 7.10.20 Krawiec Marek
22.PL-0331-17-963 7.10.22 Bądkowski Paweł
23.PL-0334-17-766 7.10.24 Krawiec Marek
24.PL-0331-17-3537 7.10.25 Gryl-Szkwarek
25.PL-0316-17-6319 7.10.26 Sroka Mariusz
26.PL-0167-17-7094 7.10.28 Kajdzik Tomasz
27.PL-0440-17-3450 7.10.29 Łopuch Wiesław
28.PL-0167-17-7093 7.10.30 Kajdzik Tomasz
29.PL-0331-17-155 7.10.33 Kłonowski Piotr
30.PL-0331-17-164 7.10.35 Kłonowski Piotr
31.PL-0331-17-3444 7.10.37 Baszczyszyn-Jakubowski
32.PL-0331-17-715 7.10.39 Wasylkow D&K
33.PL-0331-17-3523 7.10.40 Gryl-Szkwarek
34.PL-0440-17-8 7.10.43 Pająkiewicz Marcin
35.FR-17-230889 7.10.46 Garncarz Andrzej
36.PL-0167-17-7074 7.10.49 Kajdzik Tomasz
37.PL-0331-17-3401 7.10.54 Baszczyszyn-Jakubowski
38.PL-0331-17-953 7.11.01 Bądkowski Paweł
39.PL-0440-17-1837 7.11.03 Dudek Jerzy
40.PL-0330-17-3754 7.11.06 Wójtowicz Waldemar
41.PL-0316-17-6322 7.11.11 Sroka Mariusz
42.PL-0438-17-97 7.11.19 Garncarz Andrzej
43.PL-0440-17-3101 7.12.55 Michalski Józef
44.PL-0440-17-3103 7.13.06 Michalski Józef
45.PL-0440-17-3739 7.13.10 Kornel Józef
46.PL-0440-17-1987 7.13.20 Małkowski Mariusz
47.PL-0331-17-1407 7.13.29 Hyjek Andrzej
48.PL-0440-17-4256 7.14.02 Różanka Racing Team
49.PL-0167-17-7081-7.14.04 Kajdzik Tomasz
50.PL-0331-17-962 7.15.00 Bądkowski Paweł
51.PL-0440-17-4189 7.15.17 Kornel Stanisław
52.PL-0440-17-3878 7.15.34 Dymek Robert
53.PL-0440-17-1969 7.15.42 Małkowski Mariusz
54.PL-0440-17-3391 7.15.57 Isalski Piotr
55.PL-0440-17-4255 7.16.05 Różanka Racing Team
56.PL-0225-17-17081 7.16.17 Kudelski Dolek
57.PL-0331-17-1411 7.16.37 Hyjek Andrzej 2
58.PL-0440-17-2622 7.27.48 Macegoniuk M&M
59.PL-0440-17-4261 7.45.20 Różanka Racing Team
60.PL-0440-17-3513 7.45.27 Gadzina Andrzej
61.PL-0440-17-4018 7.46.29 Pencak Kazimierz
62.PL-0456-17-3798 7.56.55 Kowal Ryszard
63.PL-0440-17-3881 9.54.25 Dymek Robert
64.FR-17-230893 11.25.15 Garncarz Mariusz
65.PL-0456-17-3784 16.32.47 Kowal Ryszard
66.PL-0440-17-3533 17.34.26 Gadzina Andrzej
67.PL10440-17-3301 7.37.31 Isalski Piotr
68.PL-0440-17-3726 20.07.57 Kornel Józef
69.FR-17-230888 2d 6.41.04 Garncarz Mariusz... Złamana noga w kilku miejscach.
70.DV-5271-17-1652 2d 6.59.18 Wasylkow D&K
71.PL-0440-17-4017 2d 7.06.14 Pencak Kazimierz (rozbity)
72.PL-0331-17-505 2d 7.26.51 Derlaga Ania Jacek
73.PL-0331-17-1410 2d 7.37.21 Hyjek Andrzej
74.PL-0440-17-6997 2d 7.52.54 Macegoniuk M&M
75.PL-0330-17-3749 2d 8.23. 29 Wójtowicz Waldemar
76.PL-0331-17-515 2d 8.37.51 Derlaga Ania Jacek (rozbity)
77.PL-0440-17-6849 3d Rysawy Andrzej


|
_ _
{ 2 lot treningowy Łomnica ok 10 km }
| 29.07 (sobota) odbędzie się 2 lot treningowy z odległości około 10 km.

Start godz 8.10 pogoda slonecznie

1.PL-0331-17-3408 8.24.35 Baszczyszyn-Jakubowski
2.PL-0440-17-3815 8.24.37 Dymek Robert
3.FR-17-230889 8.24.39 Garncarz Andrzej
4.PL-17-0316-6322 8.24.40 Sroka Mariusz
5.PL-0440-17-3533 8.24.40 Gadzina Andrzej
6.PL-0167-17-7095 8.24.41 Kajdzik Tomasz
7.PL-0440-17-3450 8.24.43 Łopuch Wiesław
8.PL-0440-17-3444 8.24.44 Baszczyszyn-Jakubowski
9.PL-0440-17-3878 8.24.45 Dymek Robert
10.PL-0331-17-719 8.24.46 Wasilków D&K
11.PL-0331-17-3401 8.24.47 Baszczyszyn-Jakubowski
12.PL-0440-17-3108 8.24.48 Michalski Józef
13.PL-0331-17-1410 8.24.48 Hyjek Andrzej
14.PL-0334-17-766 8.24.50 Krawiec Marek
15.FR-17-230893 8.24.50 Garncarz Mariusz
16.PL-0440-17-3391 8.24.52 Isalski Piotr
17.PL-0440-17-7 8.24.53 Pająkiewicz Marcin
18.PL-0440-17-3400 8.24.54 Isalski Piotr
19.PL-0331-17-3537 8.24.54 Gryl-Szkwarek
20.PL-0334-17-773 8.24.56 Krawiec Marek
21.PL-0440-17-1837 8.24.57 Dudek Jerzy
22.PL-0440-17-3739 8.24.59 Kornel Józef
23.PL-0456-17-3801 8.25.00 Kowal Ryszard
24.PL-0167-17-7078 8.25.00 Kajdzik Tomasz
25.PL-0440-17-1969 8.25.03 Małkowski Mariusz
26.FR-17-230888. 8.25.03 Garncarz Mariusz
27.DV-5271-17-1652 8.25.03 Wasilków D&K
28.PL-0438-17-1272 8.25.03 Garncarz Andrzej
29.PL-0440-17-3448 8.25.05 Łopuch Wiesław
30.PL-0167-17-7094 8.25.06 Kajdzik Tomasz
31.PL-0440-17-4018 8.25.07 Pencak Kazimierz
32.PL-0331-17-164 8.25.10 Kłonowski Piotr
33..PL-0167-17-7074 8.25.10 Kajdzik Tomasz
34.PL-0456-17-3784 8.25.12 Kowal Ryszard
35.PL-0440-17-6849 8.25.13 Rysawy Andrzej
36.PL-0440-17-4189 8.25.14 Kornel Stanisław
37.PL-0440-17-27 8.25.14 Pająkiewicz Marcin
38.PL-0331-17-505 8.25.15 Derlaga Ania Jacek
39.PL-0330-17-3749 8.25.16 Wójtowicz Waldemar
40.FR-17-230892 8.25.17 Garncarz Mariusz
41.PL-0331-17-3304 8.28.17 Gryl-Szkwarek
42.PL-0331-17-963 8.25.19 Bądkowski Paweł
43.PL-0440-17-4255 8.25.21 Różanka Racing Team
44.PL-0440-17-1987 8.25.21 Małkowski Mariusz
45.PL-0440-17-1429 8.25.21 Zajączkowski Roman
46.PL-0331-17-502 8.25.22 Derlaga Ania Jacek
47.PL-0440-17-3513 8.25.24 Gadzina Andrzej
48.PL-0440-17-3103 8.25.24 Michalski Józef
49.PL-0440-17-3881 8.25.27 Dymek Robert
50.PL-0167-17-7093 8.25.29 Kajdzik Tomasz
51.PL-0440-17-2622 8.28.29 Macegoniuk M&M
52.PL-0440-17-1922 8.25.30 Małkowski Mariusz
53.PL-0440-17-8 9.25.32 Pająkiewicz Marcin
54.PL-0331-17-1407 9.25.32 Hyjek Andrzej
55.PL-0440-17-6997 8.25.39 Macegoniuk M&M
56.PL-0331-17-3523 8.25.39 Gryl-Szkwarek
57.PL-0440-17-3101 8.25.43 Michalski Józef
58.PL-0456-17-3798 8.25.45 Kowal Ryszard
59.PL-0225-17-17081 8.25.47 Kudelski Dolek
60.PL-0167-17-7081 8.25.58 Kajdzik Tomasz
61.PL-0225-17-17078 8.26.09 Kudelski Dolek
62.PL-0440-17-3726 8.26.10 Kornel Józef
63.PL-0334-17-767 8.26.11 Krawiec Marek
64.PL-0225-17-17075 8.26.13 Kudelski Dolek
65.PL-0440-17-4017 8.26.14 Pencak Kazimierz
66.PL-0438-17-97 8.26.15 Garncarz Andrzej
67.PL-0331-17-962 8.26.16 Bądkowski Paweł
68.PL-0331-17-155 8.26.16 Kłonowski Piotr
69.PL-0331-17-515 8.26.17 Derlaga Ania Jacek
70.PL-0440-17-3509 8.26.20 Gadzina Andrzej
71.PL-0330-17-3756 8.26.22 Wójtowicz Waldemar
72.PL-0331-17-1411 8.26.26 Hyjek Andrzej 2
73.PL-0331-17-953 8.26.30 Bądkowski Paweł
74.PL-0331-17-1402 8.26.31 Hyjek Andrzej
75.PL-0440-17-3301 8.26.33 Isalski Piotr
76.PL-0331-17-715 8.26.40 Wasilków D&K
77.PL-0440-17-4256 8.26.45 Różanka Racing Team
78.PL-0330-17-3754 8.26.47 Wójtowicz Waldemar
79.PL-0440-17-4261 8.26.50 Różanka Racing Team
80.PL-0316-17-6319 nie odbiło na antenie
81.PL-0331-17-161 10.11.21 Kłonowski Piotr
|
_ _
Strona 1 z 3 1 2 3 >
{ Kontakt }
tel. 796098266
_ _

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie